Spotkanie PKK

25.02.2015 

Spotkanie członków Południowego Klastra Kolejowego odbędzie się w środę w Katowicach, w Parku Naukowo- Technologicznym Euro Centrum przy ul. Ligockiej 103  (bud nr.8), w godzinach 09:00- 12:00
 
 
Bardzo zależy nam na Państwa obecności. Podczas spotkania chcielibyśmy przedstawić Państwu międzynarodowe projekty, w których PKK mogłoby wziąć udział. Do tego, aby przygotować założenia do projektu niezbędne są konsultacje z Państwem. W nowej perspektywie finansowej duża pula środków przeznaczona będzie  na działalność klastra. Jest to ogromna szansa dla firm będących członkami Południowego Klastra Kolejowego, które wezmą udział w nowych projektach!
 
  Terminy składania projektów są niestety dosyć krótkie (marzec/kwiecień br.), dlatego tez liczymy na Państwa zainteresowanie i  aktywny udział w spotkaniu. Planujemy udział w następujących projektach:
 
·         INTERREG EUROPE
 
·         COSME
 
·         INNOSUP
 
·         SHIFTTORAIL
 
·         CORNET (PL) / CORNET (EU)
 
 
 
W ubiegłym tygodniu Zarząd PKK uczestniczył w obradach ERCI, dzięki czemu mamy mnóstwo ciekawych informacji na temat planów, co do realizacji międzynarodowych  projektów. Chcemy je Państwu przekazać i wspólnie wypracować najlepsze rozwiązania by wykorzystać możliwości jakie daje nowa perspektywa finansowa.
 
Ponadto na spotkaniu, zaprezentujemy Państwu funkcjonalność Platformy Technologicznej. Podczas obrad w Paryżu ustalono, iż do Platformy PKK będą miały dostęp wszystkie firmy z europejskich klastrów zrzeszonych w ERCI. Co oznacza, iż do zamieszczanych przez Państwa technologii będą miały dostęp firmy z Niemiec, Francji, Włoch, Austrii, Anglii i Hiszpanii! Daje to ogromne możliwości marketingowe i handlowe. Prosimy o zgłaszanie technologii, które chcieliby Państwo zaprezentować na Platformie.
BĄDŹMY W KONTAKCIE

Biuro Projektu
 
tel.
(+48) 668 894 583