Uczelnie, jednostki naukowe, centra szkoleniowe:

1.       Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu

2.       Katedra nauki o materiałach Wydz. Inżynierii materiałowej i Metalurgii Pol Śl.

3.       Katedra Transportu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

4.       Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

5.       Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej

Firmy eksperckie i doradcze:

6.       AK KONSULTING

7.       CONSEDO Magdalena Kutak

8.       EFOE „Cert” Sp. z o.o.

9.       EKSPERTON

10.   Grantus Sp. z o.o.

11.   INTER LOGIC SP. Z O.O.

12.   Invest-Eko Sp. z o.o.

13.   KOLEJOWI.PL S.A.

14.   Laboratorium Kolejnictwa Sp. z o.o.

15.   Ottima-plus Sp. z o.o.

16.   PPM Sp. z o.o.

17.   Railway Product Certyfication  (RPC) Sp. z o.o.

18.   UNIKONSULT POLSKA Sp. z o.o.

Instytuty badawcze:

19.   Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych

20.   Instytut Metali Nieżelaznych

21.   Instytut Spawalnictwa

22.   Instytut Technik Innowacyjnych EMAG

Instytucje otoczenia biznesu:

23.   Agencja Rozwoju Lokalnego SA w Sosnowcu

24.   Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

25.   Stowarzyszenie Ekspertów Biznesu

Producenci wyrobów kolejowych, zarządcy infrastruktury, utrzymanie infrastruktury:

26.   Fabryka Przewodów Energetycznych SA

27.   Mavex-Rekord Sp. z o.o.

28.   NEWAG S.A.

29.   OLTIS Polska Sp. z o. o.

30.   RAPZ Sp. z o. o.

31.   TSC KSZTYSZTOF SZYMAŃSKI

32.   Zakłady Produkcyjno-Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń TABOR M. Dybowski Spółka Jawna

Przewoźnicy kolejowi:

33.   CTL Rail Sp. z o.o.

34.   Sped Trans Polska Sp. z o.o.

Budownictwo kolejowe:

35.   PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO – BUDOWLANE ARMEX SP. Z O.O.

36.   Przedsiębiorstwo Robót Torowych Porębski Andrzej

37.   Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Koldrex 2

38.   Wichary Technologies Sp. z o.o.

Inne:

39.   ACM STUDIO Agata Mol

40.   ANA-COMP JACEK MENDALA

41.   CERTYFIKOWANA GIEŁDA ODPADÓW

42.   FHU Maximet

43.   FOOZ Michał Kaźmierczak

44.   GRUPA PFP Mariusz Niżnikowski

45.   GRUPA PFP- Produkcja Sp. z o.o

46.   KRZYŻANIAK MARCIN

47.   Logsteel

48.   MAX Elektronik S.A.

49.   MOVIO SP. Z O.O.

50.   Neo-Tech Zakład Doświadczalno-Produkcyjno-Usługowy Ryszard Talarczyk

51.   Polskie Stowarzyszenie Telematyki i Transportu

52.   SOMAR S.A.

53.   Śląski Park Przemysłowo Technologiczny

54.   USŁUGI TRANSPORTOWE ZBIGNIEW RODAK

55.   ZAKŁAD NAPRAW I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Biuro Projektu
 
tel.
32 793 71 47