Mamy zaszczyt zaprosić Państwo na wyjątkową, polsko-niemiecka konferencję

 “Innovation and Safety in Light Rail Transport

Management and technique

Comparison of Polish and German experiences

 

Konferencja odbędzie się 13.06.2017r. w Lipsku. Polscy uczestnicy wydarzenia wyjadą wspólnie autokarem z Katowic już dzień wcześniej (12.06.2017r.).

Miejsce konferencji jest nieprzypadkowe, bo to właśnie Lipsk jest jednym z najstarszych węzłów kolejowych w Europie. W latach 1902-1915 wybudowano tam największy dworzec czołowy w Europie – Leipzig Hauptbahnhof! W tym wyjątkowym miejscu, w ciągu dwóch dni razem z naszymi zachodnimi sąsiadami pragniemy wymienić się doświadczeniami i kolejny raz zacieśnić polsko-niemiecką współpracę w zakresie kolejnictwa.


Celem konferencji jest:

1. Prezentacja polskich i niemieckich doświadczeń w zakresie Innowacji i Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.

2. Wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie tworzenia transferu technologii.

3. Najlepsze polskie i niemieckie praktyki w zakresie mobilności miejskiej.

4. Prezentacja innowacyjnych rozwiązań zwiększających poziom bezpieczeństwa i doświadczenia klientów w transporcie kolejowym.

 

Podczas konferencji zapewniony będzie polsko-niemiecki tłumacz.

 

Prosimy o zgłoszenie swojego udziału w wydarzeniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

 

 

W konferencji wezmą udział: członkowie Południowego Klastra Kolejowegi, członkowie Klastra BTS Rail Saxony, a także przedsiębiorstwa kolejowe (operatorzy tramwajów, zarządcy infrastruktury, ECM - podmioty odpowiedzialne za utrzymanie), producenci, dystrybutorzy, którzy interesują się nowoczesnymi technikami, zasadami organizacji i informacjami o nowościach dotyczących transportu kolejowego.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Biuro Projektu
 
tel.
(+48) 668 894 583